Vážení zákazníci,

po úspěšné letní akci na výměnu baterie v iPhone zařízeních jsme pro vás připravili další, tentokrát na výměnu originálního LCD displeje za zvýhodněnou cenu.

LCD displej ve vašem zařízení vyměníme v ten samý den, pokud vaše zařízení doručíte k nám do servisu do 15:00 hod. Zařízení do servisu je možné doručit osobně nebo prostřednictvím kurýra, kterého si můžete objednat přímo na našem webu: https://www.swissit.cz/doprava/

V případě osobní návštěvy na naší pobočce v Olomouci máte možnost využít za příplatek i naši službu „Express servis – LCD“, a LCD displej vám v tom případě vyměníme na počkání. Cena příplatkové expres služby je 100,- CZK bez DPH / 121,- CZK s DPH.

Využitím naší akce získáte:

  • originální LCD displej přímo od výrobce zařízení,
  • záruku na originální náhradní díl,
  • zvýhodněnou cenu výměny LCD displeje během trvání akce,
  • kalibraci a výstupní test zařízení.

Akce na zvýhodnění ceny výměny LCD displeje v iPhone zařízení je časově omezená, a proto neváhejte, a využijte naše služby.

Při doručení zařízení do servisního střediska je nezbytné vypnout službu „Najít můj iPhone“.

Zvýhodněná cena výměny LCD displeje může být uplatněna pouze v případě, že nedošlo k neoprávněnému zásahu nebo modifikaci zařízení, například původní LCD displej již byl vyměněn za neoriginální. V případě, že máte v zařízení neoriginální LCD displej, bude vám vypracována individuální cenová nabídka.

Zvýhodněné akční ceny výměny LCD displeje naleznete v našem ceníku: https://www.swissit.cz/cennik/