O nás

Jsme spolehlivý partner

SWISS jsme založili v roce 2001. Tehdy jsme byli první nezávislý servisní partner pro zařízení HP na Slovensku. Od té doby však již uplynulo mnoho času a my jsme se na naší cestě posunuli dál.

Dnes spolupracujeme prakticky se všemi předními světovými značkami v oblasti IT. Naše služby také využívají i největší prodejci IT zařízení z ČR a SR. Umíme splnit jejich vysoké nároky na dodávané služby a jako autorizovaný značkový servis špičkových výrobců, jim garantujeme nejvyšší kvalitu.

Profesionální služby však neposkytujeme pouze „velkým“ zákazníkům. Jsme tady pro všechny a stejně zodpovědně přistupujeme i k objednávkám od jednotlivců. Je pro nás opravdu důležité, aby jste byli s našimi službami spokojení.

Všechny naše partnerství jsou vybudované na dlouhodobých vztazích, osobním přístupu a vzájemné důvěře.

Výše uvedené se nám daří nejspíš proto, že umíme to, co děláme:

1. Autorizovali nás největší značky světa
Je to pocta, ale i závazek. Všichni výrobci nás pravidelně auditují. Díky tomu máte vždy jistotu, že dostanete kvalitní službu podléhající přísným kritériím.

2. Všechno zvládneme udělat u nás
Nic nikam neposíláme. Vaši objednávku zpracujeme přímo v našem servise. Zvládneme každý typ opravy a ušetříme vám mnoho času.

3. Děláme to, v čem jsme skutečně dobří
Víme, v čem jsme nejlepší a držíme se svého „řemesla“. Od začátku až doteď řešíme jen servis. Máme vyškolené specialisty nejen na jednotlivé značky, ale i na konkrétní typy produktů.

4. Používáme jen originální součástky a náhradní díly
Originálu se nic nevyrovná. Neoriginální díly neautorizované výrobcem, můžou vaše zařízení vážně poškodit. U nás máte jistotu, že se vám nic takové nikdy nestane.

Věřím, že když to bude potřebné, budete s našimi službami spokojení i vy. Já i moji kolegové pro to uděláme vše co bude v našich silách.

Radovan Pivovarči
Zakladatel SWISS