Vážení zákazníci,

plně si uvědomujeme, jak je pro vás důležité mít své MacBook nebo iMac zařízení neustále u sebe, a to ať už doma nebo v práci. Jako specialisté na Apple zařízení se proto snažíme klást vysoký důraz na rychlost realizovaných oprav, při zachování 100% kvality poskytovaných služeb.

Standardní opravy MacBook a iMac zařízení realizujeme do 48 hodin, a při využití naší služby Express servis realizujeme standardní opravy do 24 hodin od přijetí zařízení.

Zajistěte, aby váš MacBook nebo iMac znovu pracoval tak, jak má. Naši technici jsou vyškolení společností Apple, a při každé opravě používají výhradně diagnostiku a nástroje schválené společností Apple. Používáme také jen originální díly Apple. To znamená, že všechny naše opravy jsou certifikovány společností Apple, která na zařízení poskytuje záruku.

Kromě požadovaných oprav vám umíme pomoci i při zvyšování výkonu vašeho zařízení, nebo např. při výměně disků za SSD na vašem iMac zařízení.

V případě dotazů nás neváhejte kontaktovat prostřednictvím našeho webu: https://www.swissit.cz/apple/nebo facebooku: https://www.facebook.com/swissservicecz/